Prohlédněte si náš e-shop v novém designu!

Chůvička digitální audio SCD 506

  Skladová dostupnost
  Skladem - dodání ihned: 1 ks

  1 990,00 Kč

  Hlídat cenu

  Elektronická chůvička Avent DECT SCD506 vám zajistí pocit klidu, i když nejste ve stejném pokoji jako vaše děťátko. Vysoce spolehlivé spojení díky vylepšenému čistému zvuku* a uklidňující světlo a ukolébavky.

  -Kontrolky znázorňují zvuky, které dítě vydává

  Kontrolky se aktivují a zobrazí úrověň zvuku v dětském pokoji, i když je rodičovská jednotka ztlumena. Své děťátko uspíte pomocí uklidňujícího nočného svtěla a ukolébavek.
   

  -Vždy budete vědět, zda je chůvička připojená

  Rodičovská jednotka vás upozorní, pakliže je chůvička mimo dosah, nebo když dochází baterie, takže si budete vždy jisti, že máte sopjení se svým dítětem.

  -Dosah až 330 m*

  Dosah venku je až 330 m a uvnitř až 50 metrů.

  -Zůstaňte v dosahu a mluvte na děťátko

  Jedním stiskem jste pomocí této funkce ve spojení s vaším dítětem odkudkoli z domácnosti.

  -Úsporný režim ECO
  Jedinečný režim Smart ECO minimalizuje spotřebu energie při přenosua prodlužuje tak výdrž baterie. Čím blíže jste k dítěti, tím méně enegrieje třeba k dokonalému spojení.

  -Technologie DECT poskytuje nulové rušení a dokonalé soukromí

  Technologie DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) zajišťuje nulové rušení jinými zařízeními, která vysílají signál (např. bezdrátovými nebo mobilními telefony). I sebemenší zamumlání, zasmání a vzlyknutí uslyšíte naprosto čistě. Technologie DECT zajišťuje kvalitní a křišťálově čistý zvuk, takže můžete své děťátko poslouchat kdykoli. Šifrování dat zaručuje bezpečné a soukromé připojení, takže máte jistotu, že svoje děťátko posloucháte jen vy.
   

  -Nabíjecí rodičovská jednotka

  Nabíjecí rodičovská jednotka vám umožní pohybovat se po domě i vycházet ven. Malá dobíjecí rodičovská jednotka nabízí na jedno nabití až 24 hodin bezdrátového sledování. Doba ale závisí na typu použitých baterií a také na jak často a dlouho jednotku používáte s bateriovým napájením.

   

             

   

  *Vylepšená kvalita zvuku v porovnání s chůvičkou SCD505

  *Provoz chůvičky závisí na faktorech, které působí rušení