NUK First Choice+ láhev Temperature Control (150 ml)

Akce
Značka: NUK
229 Kč –30 %
nuk first choice temcon všechny
229 Kč –30 % 160 Kč

Zvolte variantu

Kontrola teploty pomáhá rodičům dosáhnout optimální teploty a zajistit tak bezpečné krmení jejich dítěte

Detailní informace

Barva: Bílá
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do: 17.7.2024
229 Kč
160 Kč
Barva: Modrá
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do: 17.7.2024
229 Kč
160 Kč
Barva: Růžová
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do: 17.7.2024
229 Kč
160 Kč

Detailní popis produktu

Kontrola teploty pomáhá rodičům dosáhnout optimální teploty a zajistit tak bezpečné krmení jejich dítěte

Teplota obsahu láhve změní její barvu: pokud je pokrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou

Ideální pro dětskou čelist, savička z obzvlášť měkkého silikonu, 0-6 měsíců M (středně velký otvor = pro dětskou výživu)

Klinicky testováno*: pro optimální kombinaci krmení z prsu a láhve

Klidné a bezpečné krmení díky NUK kontrole teploty

Když má dítě hlad, příkrm v láhvi by neměl být příliš horký ani příliš studený. Proto maminky a tatínkové před každým jídlem kontrolují teplotu příkrmu. Poznat, kdy má příkrm tu správnou teplotu, není snadné. Proto byly vyvinuty kojenecké láhve NUK First Choice+ s funkcí kontroly teploty. Tato funkce nebyla v této podobě dosud představena. Kojenecké láhve NUK First Choice+ jsou nyní vybaveny novou NUK kontrolkou teploty a pomáhají tak zabránit tomu, aby vaše dítě pilo příliš horký příkrm. Kontrolka vypadá jako teploměr, je umístěna mezi ryskami a teplota obsahu láhve změní její barvu. Tato funkce pomůže rodičům dosáhnout optimální teploty při krmení jejich dítěte. Pokud je příkrm příliš horký, modrá kontrolka se změní na bílou. V ideálním případě by měl příkrm mít tělesnou teplotu (37 °C), což odpovídá modrému zabarvení displeje. Nová funkce kontroly teploty je zabudována v láhvích NUK First Choice+ vyrobených z polyamidu a polypropylenu.

Licencované edice jsou vyloučeny.

Pozor: NUK kontrola teploty je určena pro dodatečnou kontrolu. Před krmením je teplotu nutné zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, doporučujeme nakapat několik kapek obsahu láhve na vnitřní zápěstí. Nejpřirozenější savička pro vaše dítě Po mnoho let jsou láhve NUK First Choice první volbou pro krmení z láhve po vzoru kojení. S láhvemi NUK First Choice+ jsme se ještě více přiblížili přírodě – umožňují zdravý vývoj čelisti a dítě má pocit, že pije z matčina prsu. Přirozeně a správně tvarované pro čelist Jedinečný tvar saviček NUK je modelován podle matčiny bradavky při kojení. Savička ponechává dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby jazyka a čelisti vašeho dítěte. Měkké jako matčino prso Silikonová savička je díky nové měkké zóně lépe tvarována pro patro pusinky vašeho dítěte a zajišťuje tak přirozený pocit při pití. Zabraňuje kolice** Vylepšený systém proti polykání vzduchu NUK Anti-Kolik Air System zajišťuje plynulý tok tekuté stravy bez polykání vzduchu. Klinicky testováno* Díky mimořádně přirozenému tvaru savičky NUK je děti velmi dobře snášejí. To znamená, že jsou zvlášť vhodné pro děti, které jsou současně kojeny a přikrmovány z láhve. Kojenecká láhev Praktický displej NUK kontroly teploty, který změní teplotu z modré (studené) na bílou (příliš horké) Bez škodlivých látek a zápachu – neobsahuje BPA Snadné naplnění a vymývání – extra široké hrdlo láhve Bezpečné uchopení a stabilita – díky jemně vytvarované láhvi a široké základně Neomezený počet kombinací – kompatibilní se všemi výrobky NUK First Choice

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení a stolování
Barva: Bílá, Růžová, Modrá, Béžová
Značka: NUK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: