NUK Mycí prostředek na lahve a savičky, 500 ml

Značka: NUK
149 Kč –33 %
nuk
149 Kč –33 % 99 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Mycí prostředek pro nejefektivnější čištění s enzymy

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Pro šetrné a bezpečné mytí kojeneckých lahviček a saviček - nyní ještě efektivnější
  • Díky síle enzymů mycí prostředek spolehlivě odstraňuje zbytky mléka, kojenecké výživy, kaše a džusu
  • Složení založeno na přírodní bázi, biologicky odbouratelné, bez parfemace a barviv
  • Beze zbytku se opláchne, pH neutrální, dermatologicky testováno
  • Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu s novým uzávěrem pro snazší použití jednou rukou

  Mycí prostředek na lahve a savičky NUK: odstraňuje i odolné zbytky mléka a pyré a nezanechává žádné stopy

  Protože víme, co rodiče potřebují, vyvinuli jsme mycí prostředek na lahve a savičky NUK, který efektivně čistí a je zcela bezpečný pro děti. Po umytí je vše čisté a bez zbytků mycího prostředku. Mycí prostředek na lahve a savičky NUK vás zaujme tím, že nemá žádnou vůni. Neobsahuje barviva. Je vysoce účinný. Neutrální pH a hypoalergenní. Protože spoléháme na sílu přírody. S enzymy, které jsou zvláště účinné při rozpouštění zbytků mléka, džusu a díky novému složení dokonce i zbytků pyré.

  Výsledkem je náš nejlepší mycí prostředek na lahve a savičky NUK vůbec. Díky bezpečnému složení čistí dokonale a efektivně. Proto je ideální pro mytí kojeneckého nádobí, jako jsou lahvičky, savičky, hrnečky, talířky, ale také příslušenství ke kojení a omyvatelné hračky.

  Protože příroda je blízká našim srdcím, láhev mycího prostředku na lahve a savičky NUK je vyrobena ze 100% recyklovaného PET.

  Mytí kojenecké lahvičky

  Do lahvičky vstříkněte jednu dávku. Pomocí štětky na láhve jemně ale důkladně umyjte v teplé vodě. Důkladně opláchněte čistou vodou. Ke sterilizaci doporučujeme parní sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus.

  Poznámky: Mycí prostředek udržujte vždy mimo dosah dětí. Pokud se prostředek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Pokud prostředek omylem spolknete, vyhledejte lékařskou pomoc.

  Jak mycí prostředek na lahve a savičky funguje?

  V prvních měsících života miminka je jeho hlavním jídlem především mléko a pyré. Po krmení zůstávají na lahvičce, savičce, hrnečku a talířku zbytky, mohou se tam hromadit bakterie a může vznikat zápach.

  Abychom tyto zbytky šetrně odstranili, vyvinuli jsme mycí prostředek na lahve a savičky NUK. Byly v něm vynechány složky, které nejsou nezbytné pro mytí zbytků dětské výživy. Místo toho mycí prostředek na lahve a savičky NUK obsahuje enzymy, které jsou obzvláště účinné proti mléčné bílkovině a zahušťovadlům.

  I v přírodě pomáhají enzymy štěpit a rozpouštět bílkoviny. Z toho důvodu je složení nového mycího prostředku založeno na tomto přírodním modelu. Díky své řídké konzistenci se lehce a rychle rozetře. Enzymy rozštěpí zbytky bílkovin a zbytky lze snadno opláchnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení a stolování
Značka: NUK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: