Písek kinetický s vůní, 4 varianty

Kód: 43211/MOD 43211/ZEL 43211/FIA 43211/CER Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
69 Kč
Ihned k odeslání (1 ks) Ihned k odeslání (3 ks) Ihned k odeslání (3 ks) Ihned k odeslání (3 ks) Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.5.2026 5.5.2026 5.5.2026 5.5.2026 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Crayola Kinetický písek s vůní  je kreativní hračka pro děti ve 4 voňavých variantách (hrozen, jahoda, borůvka, jablko). Balení má hmotnost 142 g a rozměr 7,5 × 8,5 cm. Vhodné od 5 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kinetický písek s vůní značky Crayola přináší dětem zábavné a kreativní tvoření bez nepořádku. Díky své speciální struktuře se snadno tvaruje, drží pohromadě a umožňuje dětem vytvářet různé tvary, stavby i drobné modely. Hra s kinetickým pískem podporuje fantazii, jemnou motoriku a smyslové vnímání.

Písek je balený v kelímku - bábovce ve tvaru malého hradu a je dostupný ve 4 voňavých variantách – hrozen/ fialová, jahoda/ červená, borůvka/ modrá a jablko/ zelená, které zpříjemňují hraní a dodávají mu hravý smyslový zážitek. Každé balení má kompaktní rozměr 7,5 × 8,5 cm a hmotnost 142 g, což z něj dělá ideální volbu i na cesty nebo jako malý dárek.

Díky kvalitě značky Crayola je zaručeno bezpečné a příjemné používání při každodenním hraní.

Kinetický písek s vůní Crayola je vhodný pro děti od 5 let a nabízí dlouhé hodiny kreativní zábavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní hračky
Záruka: 2 roky
EAN: Zvolte variantu

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole: