Výzdoba svateb

Velkým hitem svatebního aranžmá se stala krásná balónková výzdoba, oblíbená po celém světe.

Balónky jsou přítomny u šťastných chvil, proto jsou oblíbené na celém světě, podtrhují chvíle štěstí a radosti, když stojíme u některého z životního milníku. Symbolizují oslavu, zároveň dodávají svatbě nádech luxusního efektu a pomohou naladit atmosféru vaší svatby snů.

Svatební balónky lze využít jako dominantní svatební výzdobu či jen dekoraci některého místa. Balónové kulisy v pozadí totiž umocňují radost a zábavu.

 Nevíte jaké aranžmá zvolit? My Vám se vším pomůžeme.

Realizujeme svatby šité Vám a Vašim snům a představám na míru - od jemné romantické po výrazné velkolepé. Vytvoříme Vám balónkové prvky podle typu svatby, atmosféry i celkového ladění.

Pomůžeme Vám s výběrem dekorací i barev balónků. Díky široké škále odstínů a typů Vám vše sladíme do nejmenšího detailu tak, aby vše ladilo oku a aby výzdoba vytvořila příjemné prostředí pro oslavu vašeho velkolepého dne.

Mezi trendy oblíbené svatební aranžmá patří balónkové stropy, nebe vytvořené z malých balónkových mráčků, nepravidelné organické balónkové girlandy, balónkové oblouky, balónkové iniciály nevěsty a ženicha , balónkové brány a dekorace jako aranžmá fotokoutku, balónky plněné heliem kombinované s jemnými světlíčky,...

Nádherných možností je mnoho, proto nás kontaktujte a my vám vytvoříme návrh a vše pomůžeme zrealizovat.

Dbáme na životní prostředí a jeho udržitelnost, proto používáme latexové balónky EKO rozložitelné v přírodě.