Navštivte naši kamennou prodejnu

Zlatá Žirafa Klatovy

Tato prodejna s mottem „Vše pro párty a vaše děti“ je v provozu ve městě známém svou Černou věží a katakombami již 5 let. Obchod Zlatá Žirafa původně začínal v prostorách o velikosti 35 m2. V důsledku přibývajících spokojených zákazníků a nového sortimentu, přestávala kapacita prodejny stačit, a začalo se uvažovat o přemístění.

Nyní tuto firmu najdete v Klatovech naproti Albertu, kde jsme, propojili původní dva menší obchody v jeden, interiér zmodernizovali a přizpůsobili jej tak i požadavkům těch nejnáročnějších zákazníků. Na ploše okolo 200 m2 najdete opravdu vše pro dětskou či rodinnou oslavu. Specializací Zlaté Žirafy je také nabídka kojeneckých potřeb nebo dětské módy od českých výrobců a nejen to… 

Kočárky Klatovy

Obchod se v poslední době začal specializovat také na prodej kočárků. Využili jsme příležitosti rozšiřování sortimentu a také toho, že v Klatovech jsou jen dva malé obchůdky s kočárky. Navíc kočárky již do zaběhlého konceptu tohoto podniku padnou jak ulité :) Zkrátka zde koupíte vše od dudlíku až po kočárek pro miminko.

Žádný kombinovaný kočárek z obchodu Zlatá Žirafa neopouští prodejnu předaný jen tak v krabici – na místě Vám ho předvede a okomentuje vyškolený personál, můžete si ho sami vyzkoušet a v neposlední řadě ho namažou tak, ať je hned od začátku připraven k ježdění po městě nebo v šumavském terénu.
Součástí uceleného zákaznického servisu patří zajištění záručního i pozáručního servisu. Drobné opravy se provádí hned na místě.

­­Ve Zlaté Žirafě Klatovy pro Vás máme připraveny kočárky primárně české značky Jasmine, ale dále nabízíme taktéž produkty značek Maxi Cosi, Kinderkraft, Petite&Mars a další. Přijďte si prohlédnout elegantní kočárky různých výrobců

Zlatá Žirafa

5. května 137, Luby, 339 01 Klatovy (před supermarketem Albert)
Otevírací doba: Po-Pá: 09:00 – 17:00 hod, So: 09:00 – 12:00 hod
www.zlatazirafa.cz
tel: ++420 601 323 550
e-mail: obchod@zlatazirafa.cz